ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA W PRZYCHODNI W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ SARS-CoV-2

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii spowodowanego pandemią koronowirusa wprowadzone zostają specjalne środki bezpieczeństwa:

-/ świadczenia medyczne dla osób chorych udzielane są
za pomocą teleporady.

-/ rejestracja  teleporad oraz innych odbywa się wyłącznie telefonicznie w godzinach 08:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku

-/ przychodnia nie będzie odpowiadała na wysyłane SMS-y skierowane na numery telefonów, z których korzystają lekarze tylko w celu przeprowadzenia teleporady.

-/ w celu zarejestrowania na teleporadę prosimy dzwonić tylko na podany niżej nr stacjonarny: tel. 61 671 15 10

Podana godzina odbycia teleporady jest godziną orientacyjną – każdy zarejestrowany pacjent wymaga indywidualnego czasu prowadzenia rozmowy. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na telefon od lekarza POZ, oraz o odbieranie telefonu.

Jeżeli osoba zarejestrowana nie odbierze telefonu, lekarz będzie próbował ponownie się skontaktować w czasie pracy lekarza POZ. Jeżeli Pacjent nie odbierze telefonu od lekarza trzy razy z rzędu – wizyta zostanie odwołana.

W przypadku, w którym lekarz w trakcie teleporady uzna, że niezbędna jest obecność Pacjenta w poradni – wówczas zostanie wyznaczona data i godzina wizyty.

Jeżeli Pacjent otrzymał od lekarza POZ skierowanie na badnie w kierunku SARS-CoV-20, należy zgłosić się do jednego z punktów, których lista znajduje się na stronie internetowej pod adresem: www.pacjent.gov.pl

Leave a reply